Gå til sideinnhold
Hjem / Nyheter / Hils på vår nye leder bedriftsmarked, Brit Lise
brit_lise_steinkjellå_1

Hils på vår nye leder bedriftsmarked, Brit Lise

Vi ønsker varmt velkommen til Brit Lise Steinkjellå, vår nye leder bedriftsmarked.

Med engasjement for lokalsamfunnet og en solid bakgrunn innen bedriftsrådgivning ser hun frem til å styrke samarbeidet med våre bedriftskunder og bidra positivt til det lokale næringslivet.

— Som Karmøybu er det ekstra motiverende å få muligheten til å jobbe i en lokalbank som er tett på næringslivet og som samtidig gir mye tilbake til lokale lag og foreninger, forteller Brit Lise.

Nysgjerrighet og dialog er nøkkelen

For Brit Lise handler et vellykket samarbeid med bedrifter om å være nysgjerrig og skape en god dialog der man sammen kommer frem til gode løsninger.

— Det er spennende å bli kjent med ulike bransjer i næringslivet, som er i stadig endring, enten det er ny teknologi, endrede krav eller trender som former fremtiden, forteller Brit Lise.

Vi ønsker Brit Lise hjertelig velkommen med på laget. 

Brit Lise Steinkjellå gleder seg til å ta fatt på nye arbeidsoppgaver som leder bedriftsmarked i Skudenes & Aakra Sparebank
Brit Lise Steinkjellå gleder seg til å ta fatt på nye arbeidsoppgaver som leder bedriftsmarked i Skudenes & Aakra Sparebank

5 kjappe med Brit Lise

Hva får deg til å smile i hverdagen?
— Det er mye, men ofte de små øyeblikkene, som dagens første kopp kaffe, morsomme kollegaer, sola som skinner. Jeg smiler vel egentlig ganske ofte.

Hva liker du å gjøre på fritiden?
— Jeg er veldig glad i turer i naturen. Det kan like gjerne være i Karmøyheiene som en fjelltopp.

Har du en fun fact om deg selv som kanskje ikke så mange vet?
— Jeg sover ute i hengekøye store deler av sommerhalvåret.

Hva gleder du deg mest til i den nye jobben?
— Å bli kjent med alle menneskene, både kollegaer og kunder.

Hva er det beste rådet du har fått som du også bruker på jobb?
— Være nysgjerrig og ikke redd for å stille spørsmål.

Gi oss tilbakemelding